Koncert Świąteczny 19.12.2018 r.

MUZYKA ŁĄCZY LUDZI

Wielki Koncert Bożonarodzeniowy Szkoły Muzycznej I stopnia w Radziejowie za nami!
Dzień 19 grudnia 2018 r. zjednoczył setki mieszkańców Radziejowa i okolic, którzy spotkali się na Hali Sportowej Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie podczas kolejnej edycji Koncertu Świątecznego.
To wielkie wydarzenie, które przyciąga nie tylko uczniów i rodziców Szkoły Muzycznej, ale także pasjonatów muzyki i wszystkich mieszkańców miasta i okolic, którzy są miłośnikami kolędowych wrażeń i chcą wspólnie poczuć magię świąt. Nie zabrakło także władz miasta i powiatu, wśród których był Starosta, Burmistrz oraz Radni. Hala wypełniona była po brzegi, a publiczność wtórowała wykonawcom podczas przepięknych wystąpień.
W koncert zaangażowanych było blisko 300 wykonawców: instrumentaliści, wokaliści, absolwenci, nauczyciele oraz zaproszeni muzycy, dzięki którym usłyszeliśmy kolędy, pastorałki i utwory świąteczne. Ogromne wrażenie zrobiły na publiczności duże grupy muzyczne, takie jak chór, orkiestra kameralna, orkiestra dęta i zespoły instrumentalne, w skład których wchodziły nawet najmłodsze dzieci uczące się w szkole. Wielkimi brawami publiczność nagrodziła także zespoły absolwentów i nauczycieli, którzy wykonywali bardzo trudne i niezwykłe aranżacje znanych kolęd.
Dziękujemy władzom, rodzicom, uczniom, nauczycielom, obsłudze, akustykom oraz wszystkim obecnym, którzy wzięli udział w tym cudownym przedsięwzięciu za ogrom pracy włożony w przygotowanie koncertu. Dziękujemy także za wielkie zaangażowanie dyrekcji i pracownikom Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie.
Zapraszamy na kolejne koncerty!

Szkoła Muzyczna I stopnia w Radziejowie